Sari la conținut

Dragă mamă care n-ai putut alăpta icon

Am simțit că e momentul să las scrisoarea asta aici. E pentru voi, cele care ați citit studiile, ați ascultat sfaturile și-ați pus copilul la sân, pentru cele care...

Mami, am stat destul în brațe! icon

E drept, îmi imaginam eu că la un moment dat va veni și clipa asta, în care copilul meu va crește și eu voi tânji după momentele în care o adormeam în brațe, pe...

Abonează-te la newsletter

Înscrie-te în comunitatea mămicilor generoase!