Sari la conținut

Capcana lui ”nu e frumos să…” icon

Eu așa am crescut, cu ”nu e frumos să…” și ” e rușine să…”. Pe cel din urmă nu l-am folosit absolut niciodată cu copilul meu și nici nu o voi face, mă...

Abonează-te la newsletter

Înscrie-te în comunitatea mămicilor generoase!